Publications Office of the EU
Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV

  • Zveřejněno
    20/03/2025
  • Lhůta
    29/04/2025
  • Otevírání nabídek
    30/04/2025
  • Udělení zakázky
    04/08/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Електроразпределение Юг ЕАД
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG421 Пловдив
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31173000 Přístrojové transformátory
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,100.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
472430
Popis

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV, с прогнозно количество за период от една година, както следва: Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х20/5A - 180 броя; Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х75/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х100/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с две вторични ядра, от които първото ядро е с клас 0,5S и второ ядро е с клас 5P – 2х100/5/5A - 30 броя.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/472430
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.eop.bg/today/472430
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/04/2025 14:10
Způsob zadání zakázky
Критерият за възлагане на поръчката, чрез който ще се определи икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”.
Odhadovaná hodnota
200,100.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: КОНТРАГЕНТ 35 ЕООД
Poštovní adresa:
Obec: гр. Стара Загора
PSČ: 6000
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.