Publications Office of the EU
Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie

  • Zveřejněno
    30/04/2025
  • Lhůta
    13/05/2025
  • Otevírání nabídek
    13/05/2025
  • Udělení zakázky
    10/07/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79800000 Tiskařské a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,589,540.40 PLN
Číslo nabídky
EP/220/11/2025
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ .

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.smartpzp.pl/spwsz
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.smartpzp.pl/spwsz
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena
Váha (procenta, přesně) : 50
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Pojemność minimalna tonerów
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Czas usunięcia awarii
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Automatyczny system zarządzania zgłoszeniami
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Doświadczenie w świadczeniu usług w jednostkach opieki zdrowotnej
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Termin dostawy
Váha (procenta, přesně) : 10
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,589,540.40 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: ATA SZCZECIN Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Szczecin
PSČ: 71-005
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.