Publications Office of the EU
Finsko-Maarianhamina: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Finsko-Maarianhamina: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora

  • Zveřejněno
    28/06/2022
  • Lhůta
    25/07/2022
  • Otevírání nabídek
    26/07/2022
  • Udělení zakázky
    29/07/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Åda Ab
Místo plnění
NUTS code: FI2 Åland
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI2 Åland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,800,000.00 EUR
Číslo nabídky
U040/2022
Popis

Společnost Ab tímto vyzývá zájemce o účast v tomto nabídkovém řízení na rámcovou smlouvu pro Microsoft Licensing Partners for Microsoft Licensing Services a související poradenské služby.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/ada/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=72618
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/07/2022 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,800,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Crayon Oy
Poštovní adresa: Karvaamokuja 2a
Obec: Helsinki
PSČ: 00380
Země: FIN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.