Publications Office of the EU
Německo-Karlsruhe: Rehabilitační služby v nemocnicích - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Karlsruhe: Rehabilitační služby v nemocnicích

  • Udělení zakázky
    05/06/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Deutsche Rentenversicherung Baden-Württemberg, Einrichtungsmanagement
Místo plnění
NUTS code: DE133 Emmendingen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85111400 Rehabilitační služby v nemocnicích
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Erbringung von Leistungen zur medizinischen Rehabilitation nach § 15 SGB VI

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

85111400 - Rehabilitační služby v nemocnicích

85300000 - Sociální péče a související služby

85312000 - Mimoústavní sociální péče

85310000 - Sociální péče

Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Fachklinik St. Landelin
Poštovní adresa:
Obec: Herbolzheim
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.