Publications Office of the EU
Finsko-Seinäjoki: Různé potravinářské výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Seinäjoki: Různé potravinářské výrobky

  • Zveřejněno
    04/10/2017
  • Lhůta
    31/10/2017
  • Otevírání nabídek
    01/11/2017
  • Udělení zakázky
    21/12/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Seinäjoen kaupunki
Místo plnění
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15800000 Různé potravinářské výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
11,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,805,322.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
17111S
Popis

Elintarvikkeiden ja kertakäyttötuotteiden hankinta Seinäjoen seudun hankintarenkaalle.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Seinäjoen kaupunki
Národní registrační číslo: 1928736-3
Poštovní adresa: PL 215
Obec: Seinäjoki
Kód NUTS: FI194
PSČ: 60101
Země: FIN
Hlavní adresa: http://www.seinajoki.fi/hankinnat
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/seinajoki?id=137500&tpk=2cffafb4-e2ce-4a1c-a4de-e537d3f9dffe
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/11/2017 12:00
Kupující
Lapuan kaupunki
Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Seinäjoen seurakunta
Seinäjoen seurakunta
Lapuan kaupunki
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.