Publications Office of the EU
Německo-Düsseldorf: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Düsseldorf: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora

  • Zveřejněno
    25/03/2017
  • Lhůta
    28/04/2017
  • Udělení zakázky
    04/07/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landesbetrieb Information und Technik NRW
Místo plnění
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,100,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,100,000.00 EUR
Číslo nabídky
17-600001
Popis

Rámcová smlouva pro služby spolkové země NRW (kromě FM NRW a policie Severního Porýní-Vestfálska) na opatření týkající se zadávání veřejných zakázek „gecapselte prohlížeč“.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Landesbetrieb Information und Technik NRW
Poštovní adresa: Mauerstr. 51
Obec: Düsseldorf
Kód NUTS: DEA11
PSČ: 40476
Země: DEU
Kontaktní osoba: Frau Amedick
Hlavní adresa: www.it.nrw.de
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/company/announcements/categoryOverview.do?method=search&searchString=%22CXPNYDRYN2C%22
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,100,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
7,100,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: T-Systems International GmbH
Poštovní adresa: Heerdter Lohweg
Obec: Düsseldorf
PSČ: 40549
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.