Publications Office of the EU
Německo-Bernau bei Berlin: Okna, dveře a související položky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Bernau bei Berlin: Okna, dveře a související položky

  • Zveřejněno
    25/06/2019
  • Lhůta
    23/07/2019
  • Otevírání nabídek
    23/07/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Bernau bei Berlin
Místo plnění
NUTS code: DE405 Barnim
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE405 Barnim
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44221000 Okna, dveře a související položky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
60.1-19/095
Popis

Město Bernau poblíž Berlína staví novou radnici. Mezi služby, které mají být zadány, patří truhlářské práce – vestavěné skříně, kuchyňské oděvy/akustické oděvy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YHVDK5D
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/07/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.