Publications Office of the EU
Německo-Esslingen: Stavební úpravy plováren - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Esslingen: Stavební úpravy plováren

  • Zveřejněno
    19/07/2023
  • Lhůta
    31/08/2023
  • Otevírání nabídek
    31/08/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadtwerke Esslingen am Neckar GmbH & Co. KG
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE113 Esslingen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45212212 Stavební úpravy plováren
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
11,605,332.57 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Renovace bazénu Merkel’scheho Esslingen:
BGF je přibližně 3 000 m² a BRI 12,000 m³.
V průběhu nadcházející rehabilitace budou provedena tato opatření:
Úplná obnova sportovní pánve a plavecké haly
Obnova technických zařízení
Modernizace protipožární ochrany
Přístupná přístupnost
Práce bude probíhat od září 2023 do prosince 2024.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadtwerke Esslingen am Neckar GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: Fritz-Müller-Str. 60
Obec: Esslingen
Kód NUTS: DE113
PSČ: 73730
Země: DEU
Kontaktní osoba: Klotz und Partner GmbH
Hlavní adresa: https://www.swe.de/
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E25969731
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/08/2023 10:30
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
11,605,332.57 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.