Publications Office of the EU
Španělsko-Valencie: Plynové oleje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Valencie: Plynové oleje

  • Zveřejněno
    12/04/2022
  • Lhůta
    09/05/2022
  • Otevírání nabídek
    24/05/2022
  • Udělení zakázky
    30/08/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09134000 Plynové oleje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
396,694.20 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
198,347.10 EUR
Číslo nabídky
04101/2021/240-su
Popis

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Národní registrační číslo: P4625200C
Poštovní adresa: Plaça de l'Ajuntament, 1
Obec: València
Kód NUTS: ES523
PSČ: 46002
Země: ESP
Kontaktní osoba: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Hlavní adresa: http://www.valencia.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/05/2022 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
396,694.20 EUR
Konečná hodnota zakázky
198,347.10 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Poštovní adresa: Méndez Álvaro, 44
Obec: Madrid
PSČ: 28045
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.