Publications Office of the EU
Norsko-Ålesund: Produkty těžby ostatních nerostných surovin j.n. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Norsko-Ålesund: Produkty těžby ostatních nerostných surovin j.n.

  • Zveřejněno
    08/11/2014
  • Lhůta
    18/12/2014
  • Otevírání nabídek
    18/12/2014
  • Udělení zakázky
    27/02/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ålesund kommune
Místo plnění
NUTS code: NO0A3 Møre og Romsdal
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
14500000 Produkty těžby ostatních nerostných surovin j.n.
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,253,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
14/6843
Popis

Cílem zakázky je pokrýt potřebu veřejného zadavatele zadat mobilní vícedržné zařízení v souladu se specifikacemi. Zařízení se skládá z těchto strojů:
a) Jedno drtící stroj s magnetovým oddělovačem
jedno mobilní třídicí zařízení s vlastním pohonem
C) Jeden hákový výtah smontovaný na separátoru vortexu.
Všechny stroje musí být ovladatelné bezdrátovým dálkovým ovládáním.
Veřejný zadavatel používá pro toto zadávací řízení Visma TendSign. Chcete-li zaregistrovat zájem o tuto soutěž a získat přístup k dokumentům, měli byste tento odkaz zkopírovat a vložit do svého internetového prohlížeče.
https://tendsign.no/doc.aspx?ID=66045
Všechny nabídky musí být doručeny elektronicky prostřednictvím Visma na visma.no/tendsign ve stanovené lhůtě. Pokud uchazeč není uživatelem systému Visma nebo má jakékoli dotazy týkající se funkčnosti systému (např. jak citovat), obraťte se prosím na adresu Visma Support v tel. +47 40006814 nebo e-mailem na adresu: support.tendsign@visma.no
Doporučuje se, aby nabídka byla podána s dostatečným předstihem před uplynutím lhůty. V případě, že dodatečné informace od veřejného zadavatele vedou k tomu, že chcete svou nabídku revidovat před uplynutím lhůty pro podání nabídek, můžete nabídku otevřít, provést změny a znovu podat až do uplynutí lhůty pro podání nabídky. Poslední obdržená nabídka se považuje za rekordní nabídku.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/12/2014 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.