Publications Office of the EU
ex post: enercity Netz GmbH: Generální dodavatel Nová kancelářská budova Linden - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

ex post: enercity Netz GmbH: Generální dodavatel Nová kancelářská budova Linden

  • Zveřejněno
    23/09/2024
  • Lhůta
    02/10/2024
  • Udělení zakázky
    30/01/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
enercity Netz GmbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE929 Region Hannover
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
38,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
4/24
Popis

Částečná demolice stávající budovy a novostavba administrativní budovy s technickým zázemím na stejném místě.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
38,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ed. Züblin AG
Poštovní adresa:
Obec: Hannover
PSČ: 30163
Země:
Úřední název: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Poštovní adresa:
Obec: Hannover
PSČ: 30171
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.