Publications Office of the EU
Rumunsko-Bucuresti: Údržba telekomunikačních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bucuresti: Údržba telekomunikačních zařízení

  • Oznámení výsledků
    01/09/2016
  • Zveřejněno
    04/10/2016
  • Lhůta
    28/11/2016
  • Udělení zakázky
    24/04/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02415 Bucuresti
Místo plnění
NUTS code: RO România
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50330000 Údržba telekomunikačních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
20,042,760.13 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,655,000.00 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva la echipamentele/instalatiile/centrele de comunicatii componenta unei retele militare nationale de comunicatii RTP/RMNC.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
20,042,760.13 RON
Konečná hodnota zakázky
6,655,000.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Marctel-SIT SRL
Poštovní adresa: Str. Dr. Louis Pasteur nr. 8, et. 1-2, sect. 5
Obec: Bucuresti
PSČ: 050535
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.