Publications Office of the EU
Švédsko-KARLSKRONA: Zahradnické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-KARLSKRONA: Zahradnické služby

  • Zveřejněno
    25/06/2020
  • Lhůta
    23/08/2020
  • Zrušeno
    02/12/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AB Karlskronahem
Místo plnění
NUTS code: SE221 Blekinge län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE221 Blekinge län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77300000 Zahradnické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
KS 2020/5080 2.6.1
Popis

AB Karlskronahem upphandlar yttre skötsel av område C (Marieberg/Gullaberg), D (Kungsmarken,
Ekliden) och E (Lyckeby).

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afdmchmhus&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/08/2020 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.