Publications Office of the EU
Služba komplexní, preventivní a nápravné údržby provinčního ředitelství INSS v Malaze a souvisejících center v PPT pro rozpočtový rok 2024. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Služba komplexní, preventivní a nápravné údržby provinčního ředitelství INSS v Malaze a souvisejících center v PPT pro rozpočtový rok 2024.

  • Zveřejněno
    28/07/2023
  • Lhůta
    01/09/2023
  • Otevírání nabídek
    19/09/2023
  • Udělení zakázky
    21/11/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
INSS-Dirección Provincial de Málaga
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
29 VC 300/2023
Popis

Služba komplexní, preventivní a nápravné údržby provinčního ředitelství INSS v Malaze a souvisejících center v PPT pro rozpočtový rok 2024.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: INSS-Dirección Provincial de Málaga
Národní registrační číslo: Q2919002B
Poštovní adresa: C/ Huéscar, 4
Obec: Málaga
Kód NUTS: ES617
PSČ: 29007
Země: ESP
Kontaktní osoba: INSS-Dirección Provincial de Málaga
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/09/2023 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: BROCOLI, S.L.
Poštovní adresa:
Obec: Málaga
PSČ: 29004
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.