Publications Office of the EU
Dažādu laboratorijas materiālu, piederumu un ierīču iegāde – 1.kārta - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dažādu laboratorijas materiālu, piederumu un ierīču iegāde – 1.kārta

  • Udělení zakázky
    27/05/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rīgas Stradiņa universitāte
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV006 Rīga
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33000000 Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
600,000.00 EUR
Číslo nabídky
RSU 2026/15/AK
Popis

Dažādu laboratorijas materiālu, piederumu un ierīču iegāde – 1.kārta

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
600,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BioAvots"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1035
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labochema Latvija"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1006
Země:
Úřední název: SIA "MEDICAL AND LABORATORY SYSTEMS"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1050
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEDILINK"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1063
Země:
Úřední název: SIA "Mediq Latvija"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1084
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OMNILAB BALTIC"
Poštovní adresa:
Obec: Mārupes pag.
PSČ: LV-2167
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Quantum Latvija"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1046
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RELAKEM"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1006
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANTAKS"
Poštovní adresa:
Obec: Garkalnes pag.
PSČ: LV-2137
Země:
Úřední název: SIA "Arbor Medical Korporācija"
Poštovní adresa:
Obec: Ķekavas pag.
PSČ: LV-1076
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BioAvots"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1035
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labochema Latvija"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1006
Země:
Úřední název: SIA "MEDICAL AND LABORATORY SYSTEMS"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1050
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEDILINK"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1063
Země:
Úřední název: SIA "Mediq Latvija"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1084
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OMNILAB BALTIC"
Poštovní adresa:
Obec: Mārupes pag.
PSČ: LV-2167
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Quantum Latvija"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1046
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RELAKEM"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1006
Země:
Úřední název: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANTAKS"
Poštovní adresa:
Obec: Garkalnes pag.
PSČ: LV-2137
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.