Publications Office of the EU
Španělsko-Lugo: Bezpečnostní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Lugo: Bezpečnostní služby

  • Zveřejněno
    05/10/2022
  • Lhůta
    04/11/2022
  • Udělení zakázky
    24/08/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Lugo
Místo plnění
NUTS code: ES112 Lugo
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES112 Lugo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79710000 Bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,454,705.56 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,439,820.46 EUR
Číslo nabídky
2022/CON_02/000050
Popis

La información se recoge en los pliegos y la memoria justificativa

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Lugo
Národní registrační číslo: P2700000I
Poštovní adresa: San Marcos, 8
Obec: Lugo
Kód NUTS: ES112
PSČ: 27001
Země: ESP
Kontaktní osoba: Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Lugo
Hlavní adresa: http://www.deputacionlugo.gal
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
5,454,705.56 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,439,820.46 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ILUNION SEGURIDAD, S.A.
Poštovní adresa: Calle Jose Luis Bugallal Marchesi
Obec: A Coruña
PSČ: 15008
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.