Publications Office of the EU
Francie-Štrasburk: Pronájem automobilů pro přepravu těžkých nákladů s řidičem - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Štrasburk: Pronájem automobilů pro přepravu těžkých nákladů s řidičem

  • Zveřejněno
    13/09/2023
  • Lhůta
    06/10/2023
  • Udělení zakázky
    08/12/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
sdea alsace moselle
Místo plnění
NUTS code: FRF Grand Est
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60182000 Pronájem automobilů pro přepravu těžkých nákladů s řidičem
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Číslo nabídky
2023S0314MMNOC01
Popis

accords-Cadres multi-attributaires à bons de commande mise à disposition d aspiratrices excavatrices avec opérateur pour travaux de terrassements divers sur les périmètres des territoires centre sud et alsace centrale

Metoda podání
Elektronicky:
https://plateforme.alsacemarchespublics.eu/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=536425&orgAcronyme=d8c
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: sogea est btp
Poštovní adresa: route de hindisheim
Obec: Krautergersheim
PSČ: 97880
Země: FRA

Úřední název: colas france
Poštovní adresa: 47a rue de l ile des pecheurs
Obec: Ostwald
PSČ: 67540
Země: FRA

Úřední název: aspirtec nord est
Poštovní adresa: 10 rue du ried
Obec: Herrlisheim
PSČ: 67850
Země: FRA

Úřední název: ecotpas
Poštovní adresa: 17 rue du ried
Obec: Wasselonne
PSČ: 67310
Země: FRA

Úřední název: altra
Poštovní adresa: 19 rue du stade
Obec: Bischoffsheim
PSČ: 67870
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.