Publications Office of the EU
Francie-Boussy-Saint-Antoine: Různé potravinářské výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Boussy-Saint-Antoine: Různé potravinářské výrobky

  • Zveřejněno
    01/04/2022
  • Lhůta
    13/05/2022
  • Zrušeno
    17/06/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ville de Boussy Saint Antoine
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15800000 Různé potravinářské výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,800,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,386,187.28 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2022-05
Popis

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Metoda podání
Elektronicky:
https://achats-franciliens.safetender.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2022 12:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.