Publications Office of the EU
Francie-Angoulême: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Angoulême: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    03/07/2018
  • Lhůta
    14/08/2018
  • Otevírání nabídek
    14/08/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier Angoulême
Místo plnění
NUTS code: FRI31 Charente
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI31 Charente
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
9
Číslo nabídky
2018-E-22
Popis

Předmětem této konzultace je přeprava pacientů v zařízeních tvořících skupinu nemocnic na území Charente.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Centre hospitalier d'Angoulême
Poštovní adresa: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
Obec: Angouleme Cedex 9
Kód NUTS: FRI31
PSČ: 16959
Země: FRA
Kontaktní osoba: M. Roger Stéphane
Hlavní adresa: http://www.ch-angouleme.fr/
Elektronicky:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/08/2018 14:00
Kupující
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.