Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Vozíky pro přepravu na nástupištích železničních stanic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česká republika-Praha: Vozíky pro přepravu na nástupištích železničních stanic

  • Zveřejněno
    31/05/2017
  • Lhůta
    13/07/2017
  • Otevírání nabídek
    13/07/2017
  • Udělení zakázky
    18/01/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
České dráhy, a.s.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ0 Česko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42415300 Vozíky pro přepravu na nástupištích železničních stanic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
17,600,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
17,600,000.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem Rámcové dohody je sjednání podmínek pro dodávky manipulačních vozíků, dle zadané technické specifikace, používaných v provozních jednotkách zadavatele pro dopravu materiálu.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: České dráhy, a.s.
Národní registrační číslo: 70994226
Poštovní adresa: Nábřeží L. Svobody 1222/12
Obec: Praha 1
Kód NUTS: CZ0
PSČ: 110 15
Země: CZE
Kontaktní osoba: Ing. Martin Stejskal
Hlavní adresa: http://www.cd.cz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/07/2017 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
17,600,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
17,600,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: TPC Industrz Czech Republic, a.s.
Poštovní adresa: Biskupský dvůr 2095/8
Obec: Praha 1-Nové Město
PSČ: 110 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.