Publications Office of the EU
Francie-Longuenesse: Informační panely - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Longuenesse: Informační panely

  • Zveřejněno
    14/08/2019
  • Lhůta
    13/09/2019
  • Otevírání nabídek
    16/09/2019
  • Udělení zakázky
    27/09/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Communauté d'agglomération du Pays de Saint-Omer
Místo plnění
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35261000 Informační panely
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
100,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
100,000.00 EUR
Číslo nabídky
2019-33
Popis

Une 1re consultation par appel d'offres ouvert, scindée en 11 lots, a été lancée en mars 2017 en vue des travaux de réhabilitation de la gare, et il était également prévu que les lots mobiliers soient lancés ultérieurement. Les prestations relatives au mobilier sont scindées en 3 lots:
— lot 1: fourniture de mobilier (accord-cadre attribué antérieurement),
— lot 2: fourniture de mobilier spécifique pour le Fab Lab (consultation ultérieure),
— lot 3: signalétique (objet de la présente consultation).
L'accord-cadre porte sur la fourniture et pose de la signalétique directionnelle et d'identification. Forme de marché: à bons de commande avec maximum. Attribution d'un marché unique. Montant total des prestations pour la durée de l'accord-cadre: maximum HT 100 000,00 EUR.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.agysoft.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/09/2019 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
100,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
100,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Boscher signalétique et image
Poštovní adresa: 2 rue du Fonteny
Obec: Couëron
PSČ: 44220
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.