Publications Office of the EU
DELEGACE ŘÍZENÍ ČINNOSTI TŘÍDĚNÍ PAPÍROVÉHO ODPADU, KARTONU, KOVU, PLASTU A STICLU OBSAHUJÍCÍHO ODDÍL 4 BUCHARESTSKÉ ODVĚTVÍ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DELEGACE ŘÍZENÍ ČINNOSTI TŘÍDĚNÍ PAPÍROVÉHO ODPADU, KARTONU, KOVU, PLASTU A STICLU OBSAHUJÍCÍHO ODDÍL 4 BUCHARESTSKÉ ODVĚTVÍ

  • Zveřejněno
    09/09/2024
  • Lhůta
    21/10/2024
  • Otevírání nabídek
    21/10/2024
  • Udělení zakázky
    16/12/2025
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
20,712,120.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
19,044,380.00 RON
Číslo nabídky
4316422/2024/19
Popis

Sektor 4 v Bukurešti se nachází ve zrychleném procesu městského, hospodářského a sociálního rozvoje a růst populace a územní omezení vyžadují opatření přizpůsobená potřebám veřejných hygienických zařízení, aby byla zachována normální životní úroveň. Pod pojmem „smlouva o pověření správou služby“ ve smyslu ustanovení této dokumentace se rozumí smlouva o veřejných službách definovaná zákonem č. 98/2016. Zadávací řízení je otevřené on-line nabídkové řízení a končí uzavřením smlouvy, kterou se pověřuje řízením hygienických služeb na dobu pěti let. Počet dnů, do nichž lze požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek: 18 dní. Vyjasnění požadovaná po uplynutí této lhůty již nebudou zohledněna. Veřejný zadavatel odpoví jasně a úplně na všechny žádosti o objasnění / doplňující informace jedenáctý den před uplynutím lhůty stanovené pro podání nabídek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/10/2024 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Odhadovaná hodnota
20,712,120.00 RON
Konečná hodnota zakázky
19,044,380.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: SOLID WASTE OPERATION
Poštovní adresa:
Obec: Popesti-Leordeni
PSČ: 077160
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.