Publications Office of the EU
Maďarsko-Siófok: Bankovnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maďarsko-Siófok: Bankovnictví

  • Zveřejněno
    15/06/2013
  • Lhůta
    24/06/2013
  • Udělení zakázky
    08/08/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Místo plnění
NUTS code: HU232 Somogy
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66110000 Bankovnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
674,000,000.00 HUF
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
674,000,000.00 HUF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Poštovní adresa: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Obec: Budapest
PSČ: 1055
Země: HUN
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
674,000,000.00 HUF
Konečná hodnota zakázky
674,000,000.00 HUF
Přidělení zakázky
Úřední název: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Poštovní adresa: Lechner Ödön fasor 9.
Obec: Budapest
PSČ: 1095
Země: HUN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.