Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Stěhovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česká republika-Praha: Stěhovací služby

  • Oznámení výsledků
    10/10/2013
  • Zveřejněno
    01/08/2014
  • Lhůta
    22/09/2014
  • Otevírání nabídek
    22/09/2014
  • Udělení zakázky
    03/11/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98392000 Stěhovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
75,108,400.00 CZK
Číslo nabídky
1A1053
Popis

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Veřejné zakázky s.r.o.
Národní registrační číslo: 26726050
Poštovní adresa: Na Hutích 661/9
Obec: Praha 6
PSČ: 160 00
Země: CZE
Kontaktní osoba: Veřejné zakázky s.r.o.
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/09/2014 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
80,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
75,108,400.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: HrubyMOVING s.r.o.
Poštovní adresa: Kostelecká 879
Obec: Praha 9-Čakovice
PSČ: 196 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.