Publications Office of the EU
RO-Craiova: Antibakteriální látky pro systémové použití - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Craiova: Antibakteriální látky pro systémové použití

  • Oznámení výsledků
    13/06/2012
  • Zveřejněno
    11/10/2012
  • Lhůta
    06/11/2012
  • Otevírání nabídek
    26/11/2012
  • Udělení zakázky
    03/01/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,674,777.32 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,152,929.14 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
273
Číslo nabídky
8146/6.9.2012
Popis

Acord cadru pentru furnizarea medicamentelor utilizate la tratamentul pacientilor internati in unitati cu specific infectios si de tbc.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/11/2012 18:00
Kód CPV

33651100 - Antibakteriální látky pro systémové použití

33600000 - Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

33675000 - Antihistaminika pro systémové užití

33631500 - Kortikosteroidy k užití v dermatologii, dermatologika

33621300 - Antianemika

33621100 - Antitrombotika

33642200 - Kortikosteroidy pro systémové použití

33661000 - Léčivé přípravky pro centrální nervový systém

33613000 - Laxancia

33632200 - Myorelaxancia

33692210 - Prenatální výživné roztoky

33615100 - Insulin

33691200 - Antihelmintika

33617000 - Náhrady minerálních prvků

33651000 - Antiinfektiva pro systémové užití a očkovací látky

33651500 - Imunitní séra a imunoglobuliny

33661700 - Jiné léčivé přípravky pro centrální nervový systém

33622300 - Diuretika

33622100 - Kardiaka

33641200 - Jiná gynekologika

33661100 - Anestetika

33692700 - Roztoky s glukosou

33610000 - Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus

33631000 - Dermatologika

33692500 - Injekční roztoky

33614000 - Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva

33673000 - Léčivé přípravky pro onemocnění spojená s obstrukcí dýchacích cest

33631400 - Antibiotika a chemoterapeutika k užití v dermatologii

33631600 - Antiseptika, dezinficiencia

33621400 - Náhrady plazmy a perfúzní roztoky

33621200 - Antihemorrhagika

33621000 - Léčivé přípravky pro krev a krvetvorné orgány

33611000 - Antacida

33622800 - Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém

33622600 - Beta blokátory

33632100 - Antirevmatika a protizánětlivé léky

33691100 - Antiprotozoika

33670000 - Léčivé přípravky pro respirační systém

33651200 - Antimykotika pro systémové použití

33651400 - Antivirotika pro systémové použití

33661600 - Psychoanaleptika

33622200 - Antihypertenziva

33622000 - Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém

33661200 - Analgetika

33612000 - Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu

33631100 - Antimykotika k užití v dermatologii

33631300 - Antipsoriatika

33616000 - Vitaminy

33692400 - Perfusní roztoky

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.