Publications Office of the EU
Polsko-Jaworzno: Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Jaworzno: Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití

  • Zveřejněno
    19/03/2020
  • Lhůta
    21/04/2020
  • Otevírání nabídek
    21/04/2020
  • Udělení zakázky
    14/07/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL22 Śląskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,597.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,908,800.41 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
73
Číslo nabídky
SZP.III.240/07/20/P
Popis

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku,obłożeń, zestawu do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, tupferów i serwety operacyjnej oraz różnych akcesoriów jednorazowych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Poštovní adresa: ul. Chełmońskiego 28
Obec: Jaworzno
Kód NUTS: PL22
PSČ: 43-600
Země: POL
Kontaktní osoba: Marta Tomczyk
Hlavní adresa: www.szpital.jaw.pl
Elektronicky:
https://szpitaljaw.ezamawiajacy.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/04/2020 11:30
Místo plnění
Kód CPV

33141000 - Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití

33141118 - Tampóny

33141613 - Sáčky na krev

33141116 - Obvazové svitky

33182000 - Přístroje pro podporu srdeční funkce

33141615 - Sáčky na moč

33141110 - Obvazy

33140000 - Zdravotnický spotřební materiál

33141111 - Adhesivní obvazy

33681000 - Dudlíky na kojenecké láhve, odsávače mateřského mléka a podobné výrobky pro kojence

33141411 - Skalpely a nože

33141310 - Injekční stříkačky

33171000 - Nástroje pro anestézii a resuscitaci

33196000 - Zdravotnické pomůcky

33171100 - Nástroje pro anestézii

33194000 - Přístroje a nástroje pro transfúzi a infúzi

33168000 - Endoskopie, endochirurgické přístroje

33194100 - Přístroje a nástroje pro infúzi

33192500 - Zkumavky

33141625 - Diagnostické sady

33162200 - Nástroje pro operační sály

33141600 - Sběrné vaky, drenáže a soupravy

33162000 - Přístroje a nástroje pro operační sály

33711770 - Dudlíky

33157110 - Kyslíkové masky

33141320 - Zdravotnické jehly

33181500 - Renální spotřební zboží

33141220 - Kanyly

33680000 - Farmaceutické výrobky

33124130 - Diagnostické doplňky

33141240 - Doplňky ke katétrům

33141323 - Bioptické jehly

33141620 - Zdravotnické sady

33141642 - Drenážní doplňky

33141300 - Venepunkční přístroje k odběrům krve

33141641 - Sondy

33141200 - Katétry

33141321 - Jehly pro anestetika

33141640 - Drenáže

33171110 - Anestetická maska

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.