Publications Office of the EU
SERVICE D'ASSURANCE PERROS-GUIREC - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SERVICE D'ASSURANCE PERROS-GUIREC

  • Zveřejněno
    11/04/2025
  • Lhůta
    15/05/2025
  • Otevírání nabídek
    15/05/2025
  • Udělení zakázky
    01/07/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville Perros Guirec
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
264,570.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
2025-07A
Popis

Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires. Lot n°1 Assurance « Responsabilité et risques annexes » de la VILLE Lot n°2 Assurance « Responsabilité et risques annexes » du CENTRE NAUTIQUE Lot n°3 Assurance « Responsabilité et risques annexes » des PORTS

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.megalisbretagne.bzh
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.megalisbretagne.bzh
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/05/2025 12:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.