Publications Office of the EU
Česko-Olomouc: Služby vysazování a údržby zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Olomouc: Služby vysazování a údržby zelených ploch

  • Zveřejněno
    28/07/2021
  • Lhůta
    24/08/2021
  • Otevírání nabídek
    24/08/2021
  • Udělení zakázky
    15/09/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
154,251,800.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,453,782.95 CZK
Číslo nabídky
SP8186/2021-521101
Popis

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/08/2021 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
154,251,800.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
9,453,782.95 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: KAVYL, spol. s r.o.
Poštovní adresa: Mohelno 452/1
Obec: Mohelno
PSČ: 67575
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.