Publications Office of the EU
Nizozemsko-Apeldoorn: Základní vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Apeldoorn: Základní vzdělávání

  • Zveřejněno
    29/04/2022
  • Lhůta
    13/06/2022
  • Udělení zakázky
    13/07/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stichting PCBO Apeldoorn
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80100000 Základní vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 EUR
Číslo nabídky
PCBO.1724
Popis

PCBO Apeldoorn (aanbestedende dienst, Opdrachtgever) wenst met één (1) inschrijver (Opdrachtnemer) een raamovereenkomst te sluiten, waarvan gedurende vier (4) jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer (1) één jaar, opdrachten voor de levering van sanitaire voorzieningen, inclusief service en onderhoud, aan alle locaties van PCBO Apeldoorn kunnen worden geplaatst. De beoogde ingangsdatum van deze raamovereenkomst is 1 augustus 2022.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stichting PCBO Apeldoorn
Národní registrační číslo: 541647144
Poštovní adresa: Jean Monnetpark 27
Obec: Apeldoorn
Kód NUTS: NL
PSČ: 7336 BA
Země: NLD
Kontaktní osoba: Daan van Asperen
Hlavní adresa: http://www.pcboapeldoorn.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/0523d58f2069ea9a76d5efdf17cbc317
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
300,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
300,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Elis Nederland B.V.
Poštovní adresa: P. Calandweg 2
Obec: ARNHEM
PSČ: 6827BK
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.