Publications Office of the EU
Poskytnutí platební brány / platebního okna, jakož i platby mezinárodními platebními kartami a otevřeným bankovnictvím atd. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poskytnutí platební brány / platebního okna, jakož i platby mezinárodními platebními kartami a otevřeným bankovnictvím atd.

  • Zveřejněno
    04/06/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Skatteforvaltningen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK041 Vestjylland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66000000 Finanční a pojišťovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
61,000,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
25-0126229
Popis

Nabídkové řízení EU se týká smlouvy na poskytování platební brány / platebního okna, jakož i zpětného odkupu a provádění plateb od občanů a podniků. Platební bránou/platebním oknem se rozumí platební stránka, se kterou se plátce setká v platební situaci. To je také důvod, proč integrace z profesionálních systémů, které budou používat platební řešení půjde. Za integraci do nabízených platebních produktů odpovídá platební brána/platební okno. Nabídka zahrnuje platby mezinárodními platebními kartami a otevřeným bankovnictvím atd. Zpočátku jsou mezinárodními platebními kartami platební karty typu Visa nebo Mastercard. Součástí nabídky je i platba prostřednictvím tzv. peněženek, včetně MobilePay. Součástí nabídky budou také platby založené na otevřeném bankovnictví. Platby u společnosti Dankort budou muset také používat platební bránu / platební okno. Nabídka se však nevztahuje na zpětný odkup společnosti Dankort. Nabídkové řízení se v zásadě vztahuje pouze na jednorázové platby, a nikoli na tzv. opakované platby, tj. platby provedené na základě platební smlouvy v pevně stanoveném intervalu a obvykle vždy se stejnou částkou. Je však možné, že platební brána / platební okno budou v budoucnu použity pro opakované platby založené na platebních kartách.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454294&TID=200415068&B=
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454294&TID=200415068&B=
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kupující
ATP (Arbejdsmarkedets Tillægspension)
Skatteankestyrelsen
Způsob zadání zakázky
Funktionalitet
Odhadovaná hodnota
61,000,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.