Publications Office of the EU
Německo-Paderborn: Zařízení pro fotokopírování a ofsetové tiskařské zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Paderborn: Zařízení pro fotokopírování a ofsetové tiskařské zařízení

  • Oznámení výsledků
    21/02/2020
  • Odhad zveřejnění
    01/12/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kreis Paderborn
Místo plnění
NUTS code: DEA47 Paderborn
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA47 Paderborn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30120000 Zařízení pro fotokopírování a ofsetové tiskařské zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Im Rahmen der Digitalisierung beim Kreis Paderborn ist es sinnvoll und notwendig, die derzeit bestehende Drucker-Infrastruktur anzupassen und zu erweitern. Hierbei soll eine Umstellung auf die Druckertechnologie Tinte erfolgen.
Der Kreis Paderborn beabsichtigt für seine ca. 1 300 Mitarbeiter an seinen 28 Standorten Kopierer und Drucker verschiedener Leistungsstufen anzuschaffen. Aktuell sind ca. 35 Multifunktionsgeräte und ca. 350 Standardbürodrucker im Einsatz.
Der Kreis Paderborn beabsichtigt eine Marktanalyse in Vorbereitung eines förmlichen Vergabeverfahrens durchführen.
Die Marktanalyse soll bei der Bedarfs- und Wirtschaftlichkeitsermittlung, dem Preisgefüge und der vergaberechtskonformen Formulierung der Leistungsbeschreibung unterstützen.
Die zur Markterkundung avisierten Termine finden in der Kreisverwaltung Paderborn statt.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.