Publications Office of the EU
Německo-Parchim: Záchranářská vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Parchim: Záchranářská vozidla

  • Zveřejněno
    13/03/2020
  • Lhůta
    15/04/2020
  • Otevírání nabídek
    15/04/2020
  • Udělení zakázky
    08/06/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landkreis Ludwigslust-Parchim — vertreten durch: Landrat Stefan Sternberg — Eigenbetrieb Rettungsdienst
Místo plnění
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34114110 Záchranářská vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
2020020025
Popis

Nákup 3 jednotek záchranné služby (RTW).

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYZX
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/04/2020 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ambulanz Mobile GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: Glinder Straße 1
Obec: Schönebeck
PSČ: 39218
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.