Publications Office of the EU
Německo-Mnichov: Organizování akcí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Mnichov: Organizování akcí

  • Zveřejněno
    16/11/2021
  • Lhůta
    16/12/2021
  • Otevírání nabídek
    16/12/2021
  • Udělení zakázky
    22/02/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Freistaat Bayern vertreten durch das Bayerische Staatsministerium für Wirtschaft, Landesentwicklung und Energie
Místo plnění
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79952000 Organizování akcí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
744,360.00 EUR
Číslo nabídky
2021MGO000007
Popis

Die Leistung beinhaltet die Konzeption, Organisation und Durchführung der Schülerveranstaltungsreihe „Berufliche Bildung – Zukunft für Alle!“, bestehend aus jeweils einer eintägigen Veranstaltung in allen Regierungsbezirken sowie einer Abschussveranstaltung.
Ziel dabei ist, Werbung für die berufliche Bildung zu machen, ihre Chancen und Möglichkeiten aufzuzeigen und Schülerinnen und Schülern eine Hilfestellung bei der Berufsorientierung zu geben.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.auftraege.bayern.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/12/2021 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
744,360.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Bildungswerk der Bayerischen Wirtschaft e.V.
Poštovní adresa:
Obec: München
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.