Publications Office of the EU
Polsko-Lubraniec: Hasičská vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Lubraniec: Hasičská vozidla

  • Zveřejněno
    16/07/2013
  • Lhůta
    22/08/2013
  • Otevírání nabídek
    22/08/2013
  • Udělení zakázky
    29/08/2013
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubrańcu
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144210 Hasičská vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
917,700.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
919,080.00 PLN
Číslo nabídky
OSP.ZP.1.1.2013
Popis

Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją chemiczno-ekologiczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu. Samochód fabrycznie nowy, rok produkcji 2013.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Urząd Miejski w Lubrańcu
Národní registrační číslo: 000531039
Poštovní adresa: Brzeska 49
Obec: Lubraniec
PSČ: 87-890
Země: POL
Kontaktní osoba: Urząd Miejski w Lubrańcu
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/08/2013 09:30
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
917,700.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
919,080.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.
Poštovní adresa: Korwinów, ul. Okólna 15
Obec: Wrzosowa
PSČ: 42-263
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.