Publications Office of the EU
Resursstöd konsulttjänster, plansamordnare/uppdragsledare - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Resursstöd konsulttjänster, plansamordnare/uppdragsledare

  • Zveřejněno
    09/11/2023
  • Lhůta
    11/12/2023
  • Otevírání nabídek
    12/12/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Göteborgs Stad, Exploateringsförvaltningen
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
15,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EXF-2023-02896
Popis

Exploateringsförvaltningen avser att upphandla konsulttjänster avseende ”Resursstöd konsulttjänster, plansamordnare/uppdragsledare”. Syftet är att teckna ramavtal. Avtalet innebär att vara plansamordnare/uppdragsledare för allmän plats, som en del i exploateringsförvaltningens arbete med stadens detaljplaner.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1253&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1253&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/12/2023 00:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Kompetens
Typ: quality
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
15,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Pontarius AB
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ: 10138
Země:
Úřední název: Urbanista Stad AB
Poštovní adresa:
Obec: GÖTEBORG
PSČ: 41103
Země:
Úřední název: ÅF-Infrastructure AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 16999
Země:
Úřední název: MEXL. AB
Poštovní adresa:
Obec: Uddevalla
PSČ: 451 34
Země:
Úřední název: Trivector Traffic AB
Poštovní adresa:
Obec: LUND
PSČ: 222 36
Země:
Úřední název: Landskapsgruppen AB
Poštovní adresa:
Obec: GÖTEBORG
PSČ: 41104
Země:
Úřední název: SWECO Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 10026
Země:
Úřední název: WSP Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM-GLOBEN
PSČ: 12188
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.