Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Telekomunikační služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Telekomunikační služby

  • Zveřejněno
    08/06/2016
  • Lhůta
    28/07/2016
  • Udělení zakázky
    31/08/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centralny Zarząd Służby Więziennej
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64200000 Telekomunikační služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,878,048.78 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,711,361.42 PLN
Číslo nabídky
7/16/PA
Popis

Usługi telefonii komórkowej.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,878,048.78 PLN
Konečná hodnota zakázky
2,711,361.42 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Orange Polska
Poštovní adresa: Al. Jerozolimskie 160
Obec: Warszawa
PSČ: 02-326
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.