Publications Office of the EU
Belgie-Brusel: UCA 18/033_Dodávka čipových karet - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Belgie-Brusel: UCA 18/033_Dodávka čipových karet

  • Udělení zakázky
    27/02/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rada Evropské unie, Secrétariat général
Místo plnění
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35123400 Identifikační štítky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Číslo nabídky
UCA 18/033
Popis

Dodávka čipových karet typu:
- čipová karta s dvojí technologií Mifare Desfire 8K EV2-UHF bez možnosti opětovného potisku filmu,
- čipová karta Mifare Desfire EV2 8K s opětovně potisknutelným filmem,
- čipová karta UHF bez možnosti opětovného potisku filmu,
- čipová karta Mifare Desfire EV2 bez možnosti opětovného potisku filmu.
Sekretariát Rady Evropské unie (dále jen Sekretariát) nejprve uzavře 2letou rámcovou smlouvu, kterou bude možné prodloužit 2krát o 1 rok.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
200,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: HID Global Rastede GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Rastede
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.