Publications Office of the EU
Česko-Olomouc: Nitrožilní roztoky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Olomouc: Nitrožilní roztoky

  • Zveřejněno
    10/01/2023
  • Lhůta
    15/02/2023
  • Zrušeno
    24/02/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fakultní nemocnice Olomouc
Místo plnění
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33692510 Nitrožilní roztoky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,228,416.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
VZ-2023-000010
Popis

Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků ze skupiny infuzních roztoků pro parenterální výživu splňujících požadavky SÚKL

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Fakultní nemocnice Olomouc
Národní registrační číslo: 00098892
Poštovní adresa: I. P. Pavlova 185/6
Obec: Olomouc
Kód NUTS: CZ071
PSČ: 77900
Země: CZE
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Dočkal
Hlavní adresa: https://www.fnol.cz/
Elektronicky:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profil/fnol
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.