Publications Office of the EU
Dánsko-Odense: Nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Odense: Nábytek

  • Zveřejněno
    23/09/2022
  • Lhůta
    20/10/2022
  • Otevírání nabídek
    21/10/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Místo plnění
NUTS code: DK031 Fyn
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK031 Fyn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39100000 Nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Národní registrační číslo: 29575746
Poštovní adresa: Blangstedgårdsvej 4
Obec: Odense
Kód NUTS: DK031
PSČ: 5220
Země: DNK
Kontaktní osoba: Thomas Falslund Kjeldsen
Hlavní adresa: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/10/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
8,000,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.