Publications Office of the EU
Francie-Marseilles: Potřeby pro atletiku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Marseilles: Potřeby pro atletiku

  • Zveřejněno
    25/11/2022
  • Lhůta
    23/12/2022
  • Otevírání nabídek
    26/12/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ville de Marseille
Místo plnění
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37415000 Potřeby pro atletiku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
6
Číslo nabídky
22_0146
Popis

fourniture et livraison de matériel sportif pour la ville de Marseille - 6 lots

Metoda podání
Elektronicky:
https://mpe-marseille.local-trust.com/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=509220&orgAcronyme=a2z
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/12/2022 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.