Publications Office of the EU
Německo-Borken: Rehabilitace při nemocech z povolání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Borken: Rehabilitace při nemocech z povolání

  • Zveřejněno
    24/09/2016
  • Lhůta
    20/10/2016
  • Otevírání nabídek
    21/09/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kreis Borken
Místo plnění
NUTS code: DEA34 Borken
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA34 Borken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85312510 Rehabilitace při nemocech z povolání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
460,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
K-BOR-2016-0026
Popis

Konzeption und Durchführung einer Maßnahme „Team U25“ für den Nord- und Südkreis nach § 16 Abs. 1 Nr.2 SGB II i.V.m. § 45 Abs. 1 S.1 Nr. 1-3 und 5 SGB III.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Kreis Borken
Poštovní adresa: Burloer Str. 93
Obec: Borken
Kód NUTS: DEA34
PSČ: 46325
Země: DEU
Hlavní adresa: www.kreis-borken.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/09/2017 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.