Publications Office of the EU
Polsko-Nowa Wieś Lęborska: Přenosné počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Nowa Wieś Lęborska: Přenosné počítače

  • Zveřejněno
    03/06/2022
  • Lhůta
    12/07/2022
  • Otevírání nabídek
    12/07/2022
  • Udělení zakázky
    25/08/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Místo plnění
NUTS code: PL636 Słupski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL636 Słupski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30213100 Přenosné počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,203,438.15 PLN
Číslo nabídky
RRP.271.15.2022
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 520 laptopów w ramach programu „Cyfrowa Gmina” (Program Polska Cyfrowa 2014-2020, V oś Rozwój cyfrowy JST - REACT EU) w ramach zadania "Granty PPGR- Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym" mieszkających na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Nowa Wieś Lęborska
Poštovní adresa: ul. Grunwaldzka 24
Obec: Nowa Wieś Lęborska
Kód NUTS: PL636
PSČ: 84-351
Země: POL
Hlavní adresa: http://bip.nwl.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/07/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,203,438.15 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk
Poštovní adresa: Ul. Spółdzielcza 33
Obec: Płock
PSČ: 09-407
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.