Publications Office of the EU
Polsko-Sieradz: Různé potravinářské výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Sieradz: Různé potravinářské výrobky

  • Zveřejněno
    05/11/2016
  • Lhůta
    14/12/2016
  • Otevírání nabídek
    14/12/2016
  • Udělení zakázky
    30/12/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina miasto Sieradz
Místo plnění
NUTS code: PL714 Sieradzki
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL714 Sieradzki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15800000 Různé potravinářské výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
159,286.81 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
WOR-Z.271.44.2016
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Miasto Sieradz
Národní registrační číslo: 827-22-37-737
Poštovní adresa: pl. Wojewódzki 1
Obec: Sieradz
Kód NUTS: PL116
PSČ: 98-200
Země: POL
Kontaktní osoba: Jowita Olczyk
Hlavní adresa: www.sieradz.eu
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/12/2016 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.