Publications Office of the EU
Rumunsko-Craiova: Všeobecné podnikové poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rumunsko-Craiova: Všeobecné podnikové poradenství

  • Zveřejněno
    10/04/2013
  • Lhůta
    19/06/2013
  • Udělení zakázky
    14/10/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consiliul Judetean Dolj
Místo plnění
NUTS code: RO411 Dolj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79411000 Všeobecné podnikové poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
17,144,399.35 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,020,317.87 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Asistenta tehnica pentru managementul proiectului, supervizarea lucrarilor de constructii si realizarea campaniei de constientizare in cadrul proiectului „Sistem de management integrat al deseurilor in Judetul Dolj”, conform caietului de sarcini, respectiv: Suport în Managementul Proiectului pentru UIP din cadrul CJ Dolj, Supervizarea lucrarilor de constructii, Sprijin în procesul de achizitii, Asistenta tehnica pentru dezvoltarea si implementarea strategiei de informare si constientizare a publicului referitoare la gestionarea deseurilor municipale, Verificarea proiectelor, Asistenta tehnica pentru obtinerea actelor de reglementare ale autoritatilor competente pentru protectia mediului, Revizuirea Master Planului si întocmirea listei de investitii prioritare.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
17,144,399.35 RON
Konečná hodnota zakázky
9,020,317.87 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Asocierea SC Fichtner Environment SRL (Lider) – SC Interdevelopment SRL – SC EPMC Consulting SRL
Poštovní adresa: Lider, Str. Zboina Neagra nr. 5, bl. 98, sc. 1, parter, ap. 4, sector 6
Obec: Bucuresti
PSČ: 030136
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.