Publications Office of the EU
Provádění úklidu ulic a čištění odvodnění ulic ve městě Görlitz - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Provádění úklidu ulic a čištění odvodnění ulic ve městě Görlitz

  • Zveřejněno
    10/03/2026
  • Lhůta
    21/04/2026
  • Otevírání nabídek
    21/04/2026
  • Udělení zakázky
    25/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadtverwaltung Görlitz
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED2D Görlitz
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90610000 Čištění a zametání ulic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,576,233.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,173,363.00 EUR
Číslo nabídky
045.0131.04/2026
Popis

Provádění úklidu ulic a čištění odvodnění ulic ve městě Görlitz

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.de/unterlagen/019cb7b5-cac9-4e97-8a68-d552a4bef91c/zustellweg-auswaehlen
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.evergabe.de/unterlagen/019cb7b5-cac9-4e97-8a68-d552a4bef91c/zustellweg-auswaehlen
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/04/2026 10:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
3,576,233.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,173,363.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Veolia Umweltservice Ost GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Dresden
PSČ: 01159
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.