Publications Office of the EU
Umbau und Sanierung Bahnhofsgebäude, Am Bahnhof 17 in 09599 Freiberg; Los 15 Gebäudeautomation - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Umbau und Sanierung Bahnhofsgebäude, Am Bahnhof 17 in 09599 Freiberg; Los 15 Gebäudeautomation

  • Zveřejněno
    05/03/2024
  • Lhůta
    16/04/2024
  • Otevírání nabídek
    16/04/2024
  • Udělení zakázky
    01/07/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadtverwaltung Freiberg
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
E004/2024
Popis

Umbau und Sanierung Bahnhofsgebäude, Am Bahnhof 17 in 09599 Freiberg; Los 15 Gebäudeautomation

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.de/unterlagen/018de497-5a2e-4ebb-a07b-eabb3dca79ad/zustellweg-auswaehlen
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.evergabe.de/unterlagen/018de497-5a2e-4ebb-a07b-eabb3dca79ad/zustellweg-auswaehlen
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/04/2024 11:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Sauter-Cumulus GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Dresden
PSČ: 01109
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.