Publications Office of the EU
Německo-Marburg: Práce se sádrokartonem - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Marburg: Práce se sádrokartonem

  • Zveřejněno
    27/01/2023
  • Lhůta
    07/03/2023
  • Otevírání nabídek
    07/03/2023
  • Udělení zakázky
    15/05/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Místo plnění
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45324000 Práce se sádrokartonem
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
415,890.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
500,214.84 EUR
Číslo nabídky
2023000358
Popis

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Metoda podání
Elektronicky:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/03/2023 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
415,890.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
500,214.84 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Akudeck GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Kirchhain
PSČ: 35274
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.