Publications Office of the EU
Maďarsko-Budapešť: Balík databázových programů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Maďarsko-Budapešť: Balík databázových programů

  • Zveřejněno
    13/07/2017
  • Lhůta
    28/08/2017
  • Udělení zakázky
    13/12/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HU110 Budapest
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48611000 Balík databázových programů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
22,259,084.00 HUF
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
8,783,990.00 HUF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

A Nemzeti Földalapkezelő Szervezet TAR rendszer adatbázisainak üzemeltetéséhez szükséges adatbázis kezelő eszköz biztosítása. A korábbi eljárás során beszerzésre került SW üzemeltetéséhez, menedzseléséhez a meglévő rendszerek licenceit biztosítani kell. A tárgyi eljárás célja ezen a licencek beszerezése 12 hónap gyártói támogatással.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: NISZ – Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Národní registrační číslo: AK10434
Poštovní adresa: Csokonai utca 3.
Obec: Budapest
Kód NUTS: HU110
PSČ: 1081
Země: HUN
Kontaktní osoba: Annus Tímea
Hlavní adresa: http://www.nisz.hu
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
22,259,084.00 HUF
Konečná hodnota zakázky
8,783,990.00 HUF
Přidělení zakázky
Úřední název: Tigra Kft.
Poštovní adresa: Törökőr u. 2.
Obec: Budapest
PSČ: 1145
Země: HUN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.