Publications Office of the EU
Francie-La Roche-sur-Yon: Call centra - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-La Roche-sur-Yon: Call centra

  • Zveřejněno
    30/04/2020
  • Lhůta
    29/05/2020
  • Otevírání nabídek
    02/06/2020
  • Udělení zakázky
    20/08/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Département de la Vendée
Místo plnění
NUTS code: FRG05 Vendée
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG05 Vendée
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79512000 Call centra
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
586,609.43 EUR
Číslo nabídky
20s0020bl
Popis

La présente consultation a pour objet de confier à un prestataire extérieur une mission d'assistance informatique, entre autres, téléphonique, auprès des services départementaux. Pour des raisons de sécurité et pour une meilleure coordination avec la DSN, la mission s'exercera dans les locaux du Département. Les prestations consistent pour le titulaire à prendre en charge l'ensemble des demandes d'interventions et des incidents dans tous les domaines actuels et futurs gérés par la direction des solutions numériques, à savoir notamment l'environnement numérique de travail des utilisateurs, les logiciels bureautiques, les logiciels métiers, la visioconférence et l'ensemble de l'infrastructure informatique et téléphonique. Il s'agit d'un marché ordinaire traité à prix unitaires. Le marché sera conclu pour une durée de trois ans à compter du 1.9.2020 ou de sa date de notification si celle-ci est postérieure.

Metoda podání
Elektronicky:
http://marchespublics.vendee.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/06/2020 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
586,609.43 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Proservia
Poštovní adresa: 15 rue Christian Pauc
Obec: Nantes
PSČ: 44300
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.