Publications Office of the EU
Francie-Avignon: Podávání jídel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Avignon: Podávání jídel

  • Zveřejněno
    25/04/2018
  • Lhůta
    25/05/2018
  • Otevírání nabídek
    01/06/2018
  • Udělení zakázky
    06/08/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CCAS Avignon
Místo plnění
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55320000 Podávání jídel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,340,561.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
326,404.20 EUR
Číslo nabídky
2018FCS01
Popis

Fourniture de repas préparés en liaison froide et de goûters pour les structures petite enfance du Centre communal d'action sociale de la Ville d'Avignon. le nombre de repas par an varie entre 88000 à 97000. le nombre de goûters varie entre 80000 et 92000. Le nombre de PAI varie entre 2500 repas et 4500 goûters.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CCAS Avignon
Poštovní adresa: 4 avenue de Saint-Jean
Obec: Avignon Cedex 1
Kód NUTS: FRL06
PSČ: 84010
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.ccas-avignon.fr
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_mv4MDERbP6
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/06/2018 08:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,340,561.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
326,404.20 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SAS Terres de cuisine
Poštovní adresa: ZA La Horsière
Obec: Rognonas
PSČ: 13870
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.